Yatırım Danışmanlığı

Varlıklarınızı ve servetinizi nasıl yapılandırdığınız ve vergilendirdiğiniz kazançlarınızda önemli  farklar yaratabilir. Hedeflerinize göre kişiselleştirilmiş yatırım stratejisi ile Malta’da işlerinizin en uygun şekilde yürümesi için hizmet veriyoruz.  Yaklaşımımızın size özel olması ve sınır ötesi etkileri dikkate alması çok önemlidir. Kişisel varlıklarınıza ve hedeflerinize göre tasarlanmış portföyler önerebilmemiz için risk profilinizi objektif bir değerlendiriyoruz.

Malta’da yaşayan göçmenlere sunulan vergi ve yatırım fırsatlarından tam olarak yararlanmak için AnkaVall Danışmanlık ile görüşün.

Yatırım Yönetimi

Malta’da kişiselleştirilmiş yatırım danışmanlığı sağlama konusunda deneyimli ortaklarımızla sizlere uzman hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrıca, Malta’da yaşadıktan sonra kendi ülkelerine dönen müşterilerimizi de hizmetlerimizle destekliyoruz.

  • Kişiselleştirilmiş Bir Yaklaşım ile amaç ve hedeflerinize en uygun yatırım stratejisi geliştirmek için risk profilinizin objektif bir değerlendirmesini yaparak hizmetlerinize başlıyoruz. Kişisel hedeflerinize ve amaçlarınıza ayak uydurmalarını sağlamak için varlık planlama düzenlemelerinizi ve yatırımlarınızı düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
  • Bütünsel Bir Yaklaşım ile  sunduğumuz tavsiyeler, tasarruflarınızı ve yatırımlarınızı ayrı olarak değerlendirmez. İkamet ettiğiniz ülke için vergi, mali durum, emekli maaşınız dahil olmak üzere tüm seçenekleri ve sonuçları göz önünde bulunduran hizmetler sunuyoruz.
  • Çeşitlendirilmiş Bir Yaklaşım ile portföyünüzü oluşturup, yatırım planlamalarınızın düzenli olarak takibini sağlıyoruz.

İş alanlarınızdaki riskleri en azına indirmek için; varlık türü, bölge ve piyasa sektörüne göre çeşitlendirerek planlamalarınıza danışmanlık veriyoruz.

Hem danışmanlık, hem de isteğe bağlı hizmetler sunuyoruz. Böylece yatırım portföyünüzü yönetmeye ne düzeyde dahil olacağınızı kendiniz seçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya