Bordro Yönetim Hizmetleri

Malta’da çalışanlara sahip şirketler, her bir çalışan için maaş, ikramiye, gelir vergisi ve sosyal güvenlik katkı payı gibi ilgili yasaların gerektirdiği kesintileri dahil etmek, ve tüm bunların kayıtlarını titizlikle tutmak zorundadır. Şirketlerin, çalışanların işe başladığı tarihten, iş akdinin feshedildiği tarihe kadar, yasal gerekliliklere uyması çok önemlidir.

AnkaVall Danışmanlık, maaş bordro ve vergi hizmetlerinin dışarıdan temin edilmesinin gerekli olduğu durumlarda, size ve işinize özel olarak; tüm maaş bordro ihtiyaçlarını bulut tabanlı sistemi ile, data kurulumunuzdan, bordroların hazırlanması ve takibine kadar bütünsel bir hizmet vermektedir.

Aylık ve yıllık olarak tüm bordro belgelerini sizin için hazırlıyoruz.

  • Gelir Vergisi Kesintileri (FS5)
  • Sosyal Güvenlik Katkı Payı Kesintileri (SSC/ National Insurance)
  • Yıllık Gönderimler (Nihai Uzlaşma Sistemi- FS7/FS3-FSS)

Bordro ihtiyaçlarınız konusunda size yalnızca mühürlü, gönderilmeye hazır maaş bordroları sağlamakla kalmıyoruz, bu hizmetlere ek olarak:

 • Tüm yeni başlayanlar, ayrılanlar, kesintiler ve değişikliklerle ilgilenmek;
 • Aylık raporların elektronik posta olarak gönderilmesi;
 • FS3, FS4, FS5 ve FS7 gibi vergi formlarıyla ilgilenmek ve bunları göndermek;
 • Evlilik ve doğum izni hakları ve sonuçları, annelerin işe dönmesi vb. gibi sizin veya çalışanlarınızın aklındaki tüm sorularla ilgilenmek.
 • Taitil ve İzinlerin takibi ve hesaplanması.

Bulut Tabanlı Bordro Sistemi

Malta’da ikamet ediyorsanız gündelik yaşamınızda birçok resmi veya sağlık işlemleri için maaş bordrosu, vergi beyannamesi veya sosyal güvenlik katkı payı ödemelerinize ait belgelere sahip olmanız ve kayıtlarını tutmanız gerekmektedir.

Bir diğer önemli konu; çalışanlar için, acil durum veya izin talepleri ile ilgili email atılması ve bunun yetkili müdürlerce onaylanması işlemleridir. Bu uzun süren bir süreç olduğundan, çokca zaman kaybına dolasıyla şirketinizin maddi kaybına neden olabilmektedir.

Bulut tabanlı bordro sistemleri sayesinde, hem müşterilerimize hem çalışanlarınıza; istenildiğinde kullanıcı adı ve şifre ile ulaşabilecekleri sistem ile pratik bir çözüm getirmektedir. Sistem kurulumu sonrasında aktif olan platform üzerinden tüm önemli belgelerinizi görebilir, kontrol edebilirsiniz.

Elemanlarınızın maaş, vergi, sosyal güvenlik katkı payı, değerlendirme notları, Vize listesi kontrolü gibi tüm yıllık değerlendirmelerin kontrol ve yönetimi kolayca sağlanırken; çalışanlara maaş bordrolarını, FS3’leri görüntülemek kendi çevrimiçi portallarına erişim sağlanır.

Bordro sistemi ile çalışanlarınızın tüm izin, izin onayı, kalan tatil hakları ve haftalık çalışma çizelgesi gibi çok önemli olan fonksiyonlar  ayrı bir izin sisteminin alınmasına gerek kalmadan karşılanır. Bunlara hastalık izni ve diğer izin hakları türleri dahildir.

Çalışanlar herhangi bir zamanda izin haklarını, yararlanılan izinleri ve kalan izinlerini görüntüleyebilirler.

Bordro Hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Sosyal Medya