Hizmetlerimiz

Özellikle AB Vatandaşı olmayan elemanlarınızın tüm kategorilerdeki çalışma izni başvurularında size kesinlikle yardımcı olabiliriz.
Küçük ölçekli, çok uluslu, yeni kurulmuş ya da kurulacak olan her tür işletmeye özel olarak hazırlanmış İnsan Kaynakları çözümlerimizle hizmet sağlamaktayız.
Bir banka hesabı olmadan, şirket işlerinizin sorunsuz ilerlemesi mümkün değildir. Şirket faaliyetinize bağlı olarak, bankacılık çözümlerinizde size yardımcı oluyoruz.
Sizin veya şirketinizin ihtiyaç duyduğu Malta'da vergilendirme konusunda tavsiye veya diğer ilgili hizmetleri sağlıyoruz.
Malta’da çalışacak elemanlarınızın Sosyal Güvenlik Numaraları başvurularından, aylık katkı payı kesintilerinin hesaplanması ve raporlanmasına kadar tüm işlemlerinizde danışmanlık sağlıyoruz.
AnkaVall Danışmanlık, size ve işinize özel olarak; tüm maaş bordro ihtiyaçlarını bulut tabanlı sistemi ile, data kurulumunuzdan, bordroların hazırlanması ve takibine kadar bütünsel bir hizmet vermektedir.
KDV bildirimi işlemlerine tabi olan şirket ve serbest meslek çalışanlarının ihtiyacına göre Malta'da çok çeşitli muhasebe hizmetleri sunuyoruz.
Malta’nın sunduğu tüm çalışma izinleri türleri, özel ikamet türleri ve yatırım yoluyla vatandaşlık programlarında danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Varlıklarınızı ve servetinize en uygun kişiselleştirilmiş yatırım stratejisi ile Malta’da işlerinizin en uygun şekilde yürümesi için hizmet veriyoruz.
AnkaVall, İş danışmanlığı hizmetlerimizin bir parçası olarak, daha fazla verimlilik, daha fazla kar ve bu süreçte daha büyük potansiyellere ulaşmanız için finansal gözetim hizmeti sağlamaktadır.
AnkaVall Danışmanlık, sorunsuz bir şirket adresi değişimi sağlama konusunda yanınızda olacaktır.
Malta'da Şirket Kurulumu ile iligili ihtiyacınız olacak tüm işlemlerinizde AnkaVall olarak danışmanlık vermekteyiz.

Sosyal Medya